Integracja sensoryczna w Warszawie
Usługi

Integracja sensoryczna w Warszawie

Zaburzenia integracji sensorycznej najczęściej pojawiają się w ciągu pierwszych trzech lat życia dziecka. Integracja sensoryczna Warszawa to miejsce, do którego może zgłosić się każdy rodzic, który zaobserwował u swojego dziecka objawy mogące wskazywać na zaburzenia integracji sensorycznej.

Na czym polega leczenie?

Integracja sensoryczna Warszawa to oferta adresowana do rodziców, którzy są zaniepokojeni zachowaniem swojego dziecka. Zaburzenia integracji sensorycznej polegają na tym, że mózg dziecka nieprawidłowo odczytuje odbierane przez zmysły sygnały.

Integracja sensoryczna Warszawa rozpoczyna się od postawienia diagnozy. Stawianiem diagnozy i terapią zajmuje się terapeuta SI Warszawa, który ma dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Terapeuta SI Warszawa jest więc doskonale przygotowany do pracy z dziećmi.

W jakiej formie prowadzona jest terapia?

Terapia SI Warszawa prowadzona jest w formie zabawy. Terapia SI Warszawa odbywa się w specjalnie przygotowanej, wyposażonej w odpowiedni sprzęt sali zabaw. Dziecku terapia SI Warszawa daje więc naprawdę dużo radości. Jak wspominaliśmy, terapia SI Warszawa poprzedzona jest diagnozą. W celu jej postawienia terapeuta SI Warszawa odbywa 3 spotkania.

Terapia sensoryczna Warszawa stymuluje wszystkie zmysły. Terapia sensoryczna Warszawa odbywa się indywidualnie, a nie w grupach. Terapia sensoryczna Warszawa odbywa się regularnie i przynosi naprawdę bardzo dobre efekty. Terapia stoi bowiem na naprawdę bardzo wysokim poziomie.