Solidne łóżka od producenta
Dom i ogród

Solidne łóżka od producenta

Powrót do tradycji to jeden z modnych trendów wnętrzarskich. Do naszych wnętrz zaczęły więc powracać wykonane z drewna meble. Do tych, obok których trudno jest przejść obojętnie zalicza się łóżka drewniane.

Materiały wykorzystywane do produkcji

W sprzedaży znajdują się łóżka drewniane sosnowe, bukowe i dębowe. Łóżka drewniane sosnowe są stosunkowo lekkie i dość tanie. Bardzo efektownie prezentują się łóżka do sypialni drewniane bukowe i dębowe. Są to łóżka do sypialni drewniane stosunkowo ciężkie o bardzo ciekawej fakturze słojów.

Łóżka do sypialni drewniane utrzymane są w bardzo różnej, zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej stylistyce. Dobry producent łóżek drewnianych proponuje łóżka w różnych wariantach kolorystycznych. W swojej ofercie solidny producent łóżek drewnianych ma nie tylko łóżka w kolorze naturalnego drewna, ale także białe czy w odcieniu orzecha. Każdy może więc wybrać łóżko w kolorze, które do jego sypialni będzie pasował najlepiej.

Jakie są rozmiary łóżek?

Łóżka drewniane dostępne są w różnych rozmiarach. Z łatwością można wybrać zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe łóżka drewniane. Do mniejszej sypialni śmiało można kupić dwuosobowe łóżka drewniane o rozmiarach 160×200 cm. Na łóżku w tym rozmiarze dwie osoby prześpią się naprawdę wygodnie. Producent łóżek drewnianych, który chce mieć dużo klientów proponuje także większe dwuosobowe łóżka drewniane. Te większe mają rozmiary 180×200 oraz 200×200 cm. U dobrego producenta klienci zamówią też łóżka na wymiar.