Ślub i wesele pod namiotem
Usługi

Ślub i wesele pod namiotem

Organizowanie wesela pod namiotem jest coraz bardziej popularne w naszym kraju. Dzięki temu, że na rynku pojawiły się profesjonalne firmy, których specjalnością jest wynajem namiotów weselnych, wszyscy narzeczeni, którzy marzą o weselu w plenerze, mogą je zrealizować bez większych problemów.

Jaka jest oferta namiotów weselnych?

Firma, która oferuje wynajem namiotów weselnych przygotowała dla swoich przyszłych klientów bardzo ciekawą i bogatą ofertę. Oferuje wynajem namiotów weselnych, które zaprojektowane zostały w bardzo różnych stylach. Do tego do wynajęcia się namioty bardzo różnej wielkości; idealny namiot dla siebie znajdą więc osoby, które organizują kameralne przyjęcie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, jak również osoby, które zaplanowały bardzo huczne wesele na kilkuset gości. Namioty są uniwersalne, można je ustawić zarówno we własnym ogrodzie, jak i przy zabytkowym pałacu czy sali weselnej, które nie dysponują salami na 200-300 osób.

Rozwiązanie bardzo eleganckie

Firma oferuje wynajem podstawowych namiotów oraz wyposażenia dodatkowego. Wyposażenie dodatkowe to między innymi wysokiej jakości podłoga, po której chodzenie w bardzo wysokich szpilkach nie będzie żadnym problemem. Osoby, którym zależy na wyjątkowo eleganckiej oprawie przyjęcia weselnego mogą wynająć również podwieszany sufit. Przyjęcie w namiocie można urządzić nie tylko latem. Dzięki nowoczesnym ogrzewaczom gazowym wesele pod namiotem można zorganizować także jesienią lub zimą. Nowoczesne materiały i solidna konstrukcja to gwarancja bezpieczeństwa.