Kontenery budowlane w charakterze obiektów mieszkalnych
Dla firm

Kontenery budowlane w charakterze obiektów mieszkalnych

Modułowe kontenery budowlane są bardzo praktyczne i uniwersalne. Mogą być wykorzystane zarówno jako kontenery magazynowe, biurowe i sanitarne. Bardzo często są one wykorzystywane także jako kontenery mieszkalne.

Nowoczesny kontener mieszkalny

Kontenery mieszkalne to konstrukcje, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, z troską o najmniejszy szczegół. Kontenery mieszkalne mogą zostać wykorzystane jako tymczasowe mieszkania kontenerowe przez osoby, które na skutek klęski żywiołowej utraciły swoje domy czy mieszkania. Mieszkania kontenerowe to także doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują tymczasowych mieszkań dla swoich pracowników. Jako mieszkania kontenerowe mogą zostać wykorzystane kontenery, które zaprojektowano tak, aby mieszkające w nim osoby czuły się naprawdę komfortowo. W każdym kontenerze mieszkalnym jego lokatorzy mają do dyspozycji aneks kuchenny oraz pomieszczenie sanitarne wyposażone w umywalkę, prysznic i toaletę.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Proponowane przez producenta kontenery mieszkalne mają modułową budowę. Dzięki temu mogą być w razie potrzeb dowolnie rozbudowywane. W zależności od tego z ilu modułów składa się dany kontener, jego powierzchnia może wynosić od 30 do 60 metrów kwadratowych. Kontenery są ocieplone, można je ogrzewać. Dzięki temu sprawdzą się jako całoroczne obiekty. Ich konstrukcja jest całkowicie bezpieczna. Producent oferuje kontenery mieszkalne zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Kontenery mieszkalne to rozwiązanie sprawdzające się w wielu sytuacjach.