Statuetki: wyróżnienie dla najlepszych
Usługi

Statuetki: wyróżnienie dla najlepszych

Wybitni sportowcy, aktorzy, ludzie nauki od lat w dowód uznania otrzymują statuetki. Dzisiaj jednak statuetki przestały być wręczane tylko tym osobom. Coraz częściej wyróżniania w postaci statuetki otrzymują pracownicy, którzy odchodzą na emeryturę czy też firmy, które są liderami na rynku.

Materiały na statuetki

Prestiżowe wyróżnienie, jakim są statuetki okolicznościowe nie mogą zostać wykonane z byle jakiego materiału. Dlatego producent statuetek oferuje statuetki wykonane z takich materiałów, jak metal, drewno, marmur, szkło oraz kryształ. Jeśli chodzi o ten ostatnie materiały to musimy bardzo wyraźnie podkreślić, że są to dwa bardzo różne materiały. Zamawiając statuetki okolicznościowe ze szkła lub kryształu możemy być jednak pewni, że będą prezentować się wyjątkowo elegancko. Statuetki okolicznościowe z kryształy będą jednak bardziej delikatne i subtelne od tych szklanych. Zamówienia składane wprost u producent statuetek mają jeszcze jeden plus: statuetki na zamówienie powstaną według indywidualnego projektu.

Wielkość i forma statuetek

Statuetki na zamówienie mogą mieć formę przestrzenną lub dwumiarową. Im bardziej jednak forma statuetki na zamówienie będzie skomplikowana, tym jej cena okaże się wyższa. Producent statuetek oferuje możliwość wykonania również statuetki z grawerem. Statuetka z grawerem może być wykonana z różnych materiałów. Wyjątkowo elegancko prezentuje się statuetka z grawerem wykonana z kryształu. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.