Statuetki dla tych, który zasługują na szczególne wyróżnienie
Usługi

Statuetki dla tych, który zasługują na szczególne wyróżnienie

Najsłynniejsza na świecie statuetka to Oscar. Oczywiście nie jest to jedyna statuetka wręczana wybitnym aktorom, sportowcom, firmom. Statuetka jest uniwersalną nagrodą, którą można wręczyć praktycznie każdej osobie bądź firmie wyróżniającej się wyjątkową osobowością, umiejętnościami, działalnością charytatywną.

Jaki są ich rodzaje?

Statuetki można wręczyć osobom i firmom z uwagi na to, że ich tematyka może być bardzo różnorodna. Statuetkę można wręczyć więc osobom, które wykonują bardzo różne zawody, sportowcom, którzy uprawiają bardzo różne dyscypliny sportowe, jak też firmom niezależnie od tego w jakiej branży działają. W przypadku statuetek nie ma znaczenia też płeć i wiek nagradzanych osób – są doskonałym wyróżnieniem dla każdego. Materiały na statuetki są bardzo różne. Bardzo popularne metalowe statuetki mają dzisiaj bardzo dużą konkurencję w postaci tych szklanych(również kryształowych) czy tych wykonanych ze szlachetnych kamieni naturalnych takich, jak na przykład marmur. Chętnie zamawiane są statuetki, w których na przykład metal został połączony ze szkłem lub marmurem.

Czy statuetki są drogie?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, gdyż wszystko zależy od tego, jaki budżetem dysponujemy. Na cenę statuetek wpływ ma wiele elementów, dlatego udzielenie precyzyjnej odpowiedzi nie jest możliwe. Warto jednak wiedzieć, że im forma statuetki jest bardziej skomplikowana, im jest ona większa, tym jej cena może coraz bardziej iść w górę. Również wybrany rodzaj materiału wpłynie na cenę statuetki.