Przybyłeś do Krakowa? Wynajmij samochód!
Motoryzacja

Przybyłeś do Krakowa? Wynajmij samochód!

Wynajem aut to popularna usługa zarówno wśród osób będących w służbowych delegacjach, jak i urlopujących turystów. Coraz więcej osób, które przemieszczają się między miastami, a nawet krajami i kontynentami, decyduje się na podróż samolotem zaś w miejscu docelowym porusza się samochodem. Warto zapoznać się z ofertą jaką proponuje wypożyczalnia samochodów Kraków.

Wynajem aut w wypożyczalni samochodów w Krakowie

Dawna stolica Polski to miejsce popularne wśród urlopowiczów z całej Europy oraz świata. Na ulicach wśród przechodniów słychać rozmowy w obcych językach, turyści przybywają tu dosłownie o każdej porze roku. Ciekawą propozycją dla nich jest możliwość wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Polski. Wypożyczalnia samochodów Kraków to szeroka oferta usług. Stąd też firmy trudniące się wynajmem posiadają swoje filie lub przedstawicielstwa w pobliżu krakowskiego portu lotniczego Balice. Istnieje opcja taka jak wynajem samochodu z kierowcą, co może być szczególnie przydatne po wielogodzinnej i wyczerpującej podroży. Szofer odwiezie klienta na miejsce noclegu, a następnie odda samochód do jego dyspozycji na czas trwania umowy.

Wynajem samochodów dla każdego

Wypożyczalnia samochodów Kraków, posiada oddziały na terenie całego kraju, oferując klientom zróżnicowany zakres usług. Możliwy jest zarówno długofalowy wynajem pełnych flot samochodowych jako aut służbowych dla pracowników dużych firm, ale prężnie działa też doraźna wypożyczalnia pojedynczych aut na użytek osób prywatnych, turyści albo pomoc w postaci samochodu zastępczego z OC sprawcy po stłuczce samochodowej