Nieruchomości

Mieszkania pod klucz w Dąbrówce na sprzedaż

Nowy apartament, w pełni wyposażony, czekający na pierwszego właściciela? Mieszkania pod klucz w miejscowości Dąbrówka to komfort zamieszkania już od przekroczenia progu. Nickel Development zapewnia swoim klientom możliwość zakupu mieszkania pod Poznaniem urządzonego w standardzie pod klucz – w ramach kompleksowej usługi nowy właściciel może samodzielnie decydować, jak ma wyglądać mieszkanie lub w całości powierzyć jego aranżację naszym specjalistom.

Kompleksowo, profesjonalnie, pod klucz

Urządzenie apartamentu pod klucz to kompleksowa usługa, obejmująca zarówno prace wykończeniowe – od pomalowania ścian, położenia płytek, przez umeblowanie mieszkania, wyposażenie w niezbędne sprzęty, aż po dobranie dekoracji. Klienci, którzy wybiorą mieszkania pod klucz w podpoznańskiej Dąbrówce mogą liczyć na profesjonalizm fachowców zajmujących się wykończeniem mieszkania. Ponadto, doświadczony deweloper odpowiada na potrzeby swoich klientów, zapewniając im dwie możliwości w różnych wariantach cenowych:

  • pozostawienia kwestii doboru elementów wyposażenia wnętrza projektantowi, wybór aranżacji spośród trzech projektów – koszt od 750 zł za m²,
  • udział w procesie urządzania mieszkania, konsultacje z projektantem, który uwzględni preferencje i pomysły klienta – koszt od 800 zł za m².

Połączenie doświadczenia, branżowej wiedzy projektanta wraz z indywidualnymi potrzebami klienta pozwala stworzyć funkcjonalną przestrzeń o wysokich walorach estetycznych, w której mieszkańcy będą czuli się w pełni komfortowo.

Apartamenty od renomowanego dewelopera

Mieszkania pod klucz w Dąbrówce pod Poznaniem to wygodna opcja dla osób żyjących w biegu, a także dla tych, którzy potrzebują fachowej porady podczas urządzania mieszkania. Oferujemy na sprzedaż deweloperskie lokale, które sprostają oczekiwaniom każdego klienta:

  • z tarasem lub z balkonem,
  • z kuchnią lub z aneksem kuchennym,
  • idealne dla singli, par i rodzin.

Mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce dostępne bez pośredników, w dogodnej lokalizacji i wykończone w wysokim standardzie to doskonała inwestycja na lata. Dlatego warto wybrać ofertę sprawdzonego dewelopera, który zagwarantuje pełen komfort mieszkania – dewelopera takiego, jak Nickel Development.