Jaki ekspres sprawdzi się do użytku domowego?
Gastronomia

Jaki ekspres sprawdzi się do użytku domowego?

Każda palarnia kawy poleca do jej przygotowywania profesjonalny ekspres do kawy. Dlaczego? Otóż kawa ziarnista przyrządzona właśnie w takim urządzeniu charakteryzuje się pięknym aromatem i doskonałym smakiem. Nie dziwi zatem fakt, iż coraz więcej osób decyduje się na zakup ekspresu do użytku domowego.

Na szczęście wybór jest tak duży, iż każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dużą popularnością cieszą się ekspresy Jura – niezawodne, trwałe, o wysokiej jakości i eleganckim designie. Jaki ekspres do kawy sprawdzi się do użytku domowego?

Ekspres do użytku domowego – podstawowe cechy

Ekspres ciśnieniowy Jura doskonale sprawdzi się zarówno w kawiarniach, restauracjach czy barach, jak i w użytku domowym. W tym drugim przypadku powinien charakteryzować się kilkoma cechami. Wśród nich warto wymienić:

  • dopasowanie do indywidualnych preferencji (ekspresy Jura posiadają bardzo wiele zróżnicowanych funkcji – warto wybrać takie urządzenie, które będzie spełniało indywidualne potrzeby i wymagania)
  • łatwość obsługi (ekspres do użytku domowego powinien charakteryzować się prostą i bardzo intuicyjną obsługą)
  • dopasowanie urządzenie do charakteru wnętrza 

Tak dobrany ekspres do kawy spełni wszystkie swoje zadania i będzie cieszył kawosza przez długie lata.

Ekspres ciśnieniowy Jura – jaki wybrać

Szwajcarski ekspres do kawy Jura jest dostępny w wielu modelach. Najlepsze do użytku domowego to:

  • Jura Ena 8 (mały i minimalistyczny ekspres przygotowujący 10 rodzajów kaw)
  • Jura E8 (bardzo wydajny ekspres, który przygotowuje 15 specjałów)
  • Jura S8 (ulepszona wersja E8, która wyposażona jest w duży, kolorowy i dotykowy wyświetlacz)

Wśród innych propozycji ekspresów do użytku domowego można też wymienić ekspres Jura J6 i Jura Z6, które są bardziej rozbudowane niż wcześniejsze wersje. Każdy z nich to urządzenie wysokiej klasy, które posiada mnóstwo przydatnych funkcji.

Ekspresy ciśnieniowe Jura to doskonałe urządzenia, które posłużą przez wiele lat. Warto zdecydować się na zakup jednego z nich, aby cieszyć się aromatem i smakiem codziennej kawy.