Jak zaoszczędzić na mydle?
Handel

Jak zaoszczędzić na mydle?

Z mydłem jest jak z wodą – szybko się je zużywa. Odpowiednio dobrane dozowniki do mydła mogą to jednak zmienić, co coraz częściej podkreślane jest przez producentów tego typu urządzeń. Zapoznaj się z poniższym tekstem i przekonaj się, jak można zmniejszyć dzienne zużywanie tej substancji.

Nowoczesne, bezdotykowe dozowniki 

Dostępne na rynku dozowniki do mydła posiadają różnorodne systemy (na przycisk, łokciowe, na pompkę, bezdotykowe). Każdy z nich wydziela odpowiednie porcje substancji, które starczają na dokładne umycie rąk. Złe przyzwyczajenia i nawyki użytkowników takich urządzeń sprawiają jednak, że nie kończy się tylko na jednym wciśnięciu guzika, czy też pompki (są to zazwyczaj dwa, a często nawet i trzy). Rozwiązaniem tu mogą okazać się dozowniki do mydła bezdotykowe, które bardziej pozwalają kontrolować dozowanie. 

Piana kluczem do sukcesu? 

W sklepach internetowych dostać można różnego typu dozowniki do mydła, które w zależności od systemu i substancji, aplikować na ręce mogą płyn bądź też pianę. Ta druga opcja wydaje się być kluczem do sukcesu. Piana nie jest wynikiem rozcieńczenia, łatwiej się w niej myje ręce i szybciej spłukuje. Zaaplikowana na dłoń zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu użytkownik danego dozownika nie pobiera dodatkowych porcji

Dobra jakość urządzeń 

Dozowniki do mydła w płynie dostać można w różnych cenach, które w dużej mierze przekładają się na ich jakość. Czy warto na nich oszczędzać? Zdecydowanie nie! Wysokiej jakości sprzęt posłuży właścicielowi przez wiele lat. Nie zużyje się szybko, a dzięki sprawnym systemom nie pozwoli skapywać żadnej substancji.