Hurtownia ogrodnicza: idealne miejsce na zakupy
Dom i ogród

Hurtownia ogrodnicza: idealne miejsce na zakupy

Ogrodnictwo dla wielu osób w naszym kraju jest sposobem na życie. Ale wśród nas jest także wiele osób, dla których ogrodnictwo jest po prostu hobby. Wiosna jest okresem bardzo wytężonej pracy dla osób, które ogrodnictwem zajmują się profesjonalnie, jak i dla amatorów. Hurtownia ogrodnicza przygotowała bogatą ofertę adresowaną do różnych grup klientów. 

Co jest w ofercie?

Hurtownia ogrodnicza wyróżnia się bardzo bogatą, różnorodna ofertą. W ofercie klienci znajdą między innymi duży wybór nasion. Są wśród nich zarówno nasiona warzyw, jak i kwiatów. Ogrodnicy amatorzy mogą zakupić także nasiona ziół. Osoby, dla których ogrodnictwo jest sposobem na życie w ofercie hurtowni znajdą szeroki wybór nasion warzyw i ziół pochodzących z Holandii. Hurtownia ogrodnicza ma w ofercie również kwalifikowany materiał siewny. Do nabycia są nasiona kukurydzy, rzepaku, pszenicy, żyta, jęczmienia oraz pszenżyta. 

Nie tylko nasiona 

Hurtownia przygotowała nie tylko bogaty wybór nasion. W asortymencie hurtowni nie zabrakło także agrowłóknin i agrotkanin oraz galanterii ogrodowej. Ofertę uzupełnia szeroki wybór narzędzi i sprzętu ogrodniczego oraz artykułów dla czworonożnych pupili oraz drobnych akcesoriów kuchennych. Hurtownia jest doskonałym miejscem do zakupu wełny mineralnej Hortisil – jest jej wyłącznym sprzedawcą. Hurtownia prowadzi sprzedaż internetową, co z pewnością można uznać za jeden z jej atutów. Klienci mogą liczyć na fachową pomoc ze strony obsługi sklepu. Atrakcyjne ceny oraz szybka wysyłka to kolejne plusy hurtowni.